Latvijas Pasts izdod pastmarku bloku Ukrainas atbalstam – puse no tā pārdošanas tiks ziedota

2022-03-08 09:34:50
Birkas: Ukraina, karš, pastmarkas

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Latvijas Pasts 2022.gada 10.martā izdod pastmarku bloku un speciālu aploksni, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā, – no bloka pārdošanas 50% gūto ieņēmumu tiks novirzīti labdarības fonda Ziedot.lv programmai Ukrainas atbalstam. Pastmarku bloku veido trīs pastmarkas un īpašs paskaidrojošs kupons. Blokā attēloti Ukrainas un Latvijas valsts karogi, Ukrainas Neatkarības piemineklis Kijevā un Latvijas Brīvības piemineklis Rīgā, kā arī uzraksti ukraiņu un latviešu valodā Mēs ar jums! un Slava Ukrainai!

 

Komentāri: 0

Latvijas Kara muzejā prezentēs Bermontiādes kauju simtgadei veltītu pastmarku

2019-11-06 10:34:26
Birkas: karš, latvijas pasts

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Atzīmējot Bermontiādes simtgadi, Latvijas Pasts izdod jaunu pastmarku un aploksni. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana plānota 2019.gada 8.novembrī Latvijas Kara muzejā Smilšu ielā 20, Rīgā, no plkst.10 līdz 18. Savukārt plkst.13 laukumā pie muzeja plānota arī pastmarkas svinīga prezentācija, kurā piedalīsies aizsardzības ministrs Artis Pabriks, Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns, Latvijas Kara muzeja direktore Aija Fleija un Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vadības pārstāvji.   

Komentāri: 0

Latviešu leģiona pastmarkas

2014-03-13 22:42:59
Birkas: pastmarkas, leģions, karš

Lapa: Sākums


Latviešu Karavīru Palīdzībai bija rūpes, kā rast līdzekļus leģionāru un viņu piederīgo atbalstīšanai, par kuriem, no vācu puses, nekāda lielā gādība netika izrādīta. Šinī palīdzības darbā nāca talkā daži Rīgas filatēlisti, ierosinot izlaist pastmarku sēriju, ar piemaksu par labu Latviešu Karavīru Palīdzībai. Panākumi šim pasākumam bija ar labām izredzēm, jo interese par šo izlaidumu būtu bijusi ļoti liela.

Komentāri: 1