Latvijas Pasts 25.augustā rīko pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos – veltītu kaligrāfijas tematikai

2023-08-09 14:09:13
Birkas: tikšanās, postcrossing, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


Turpinot iedibinātās tradīcijas, Latvijas Pasts šogad interesentus aicina uz jau 17. Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tikšanos. Pasākuma ietvaros tiks prezentēta īpaša pastmarka un pastkarte, kā arī dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar kaligrāfijas mākslinieci Kaivu Narbuti, kura dalīsies pieredzē, kā klasisko rakstīšanas mākslu padarīt mūsdienīgāku un kā kaligrāfiju izmantot arī pastkaršu rakstīšanā. Pasākums notiks 2022.gada 25.augustā plkst.15 Latvijas Pasta galvenajā ēkā Ziemeļu ielā 10, lidostā Rīga, Mārupes novadā.

 

Komentāri: 2

Latvijas Pasts 15.jūlijā rīko pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos – būs īpaša pastmarka un pastkarte

2022-07-12 09:32:38
Birkas: tikšanās, postcrossing, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


Latvijas Pasts radošā gaisotnē organizē Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tikšanos, plānojot iepazīstināt ar uzņēmuma aktualitātēm un pazīstamo latviešu mākslinieci un bērnu grāmatu ilustratori Anitu Paegli, kura veidojusi dizainu arī vairākām Latvijas Pasta izdotajām pastmarkām. No Latvijas Pasta puses tikšanās laikā tiks prezentēta īpaši pasākumam veidota personalizētā pastmarka un pastkarte. Kā ierasts, postkroseri varēs nosūtīt pastkartes kādam vēstuļu draugam visā pasaulē. Pasākums notiks 2022.gada 15.jūlijā plkst.15 Latvijas Pasta galvenajā ēkā Ziemeļu ielā 10, lidostā Rīga, Mārupes novadā.

 

Komentāri: 0

Arī šogad Latvijas Pasts un Mammamuntetiem.lv aicina sumināt tētus, nosūtot īpašas pastkartes

2020-08-26 11:10:08
Birkas: tēvadiena, pastkartes, latvijas pasts

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Latvijas Pasts un Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv arī šogad aicina sumināt tētus ar īpašu sveicienu Tēva dienā, nosūtot kādu no Latvijas Pasta sagatavotajām pastkartēm, kurās izceltas tētu sevišķās prasmes – sasmīdināt, pagatavot visgardākos ēdienus un būt atbalstam visās dzīves situācijās. Izvēloties kādu no trim pastkaršu dizaina variantiem interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv un precīzi aizpildot norādītos adreses laukus, pastkartes tiks piegādātas adresātiem Latvijas teritorijā līdz Tēva dienai, ko Latvijā šogad atzīmēs 13.septembrī.

 

Komentāri: 0