Eiropas vienotās sērijas pastmarkas šogad vēsta par mieru pasaulē

2023-05-03 18:16:27
Birkas: pastmarkas, eiropa, Ukraina

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Eiropas vienotā pastmarku sērija 2023.gadā veltīta miera tēmai, izrādot solidaritāti Ukrainas tautai. Katrā valstī vienai no sērijas pastmarkām ir savs dizaina autors, bet otra sērijas pastmarka visās iesaistītajās valstīs tiek izdota pēc vienota dizaina. Filatēlijas jaunumus sākotnēji varēs iegādāties lielāko pilsētu pasta nodaļās, kā arī Latvijas Pasta e-veikalā https://veikals.pasts.lv/. Pastmarku pirmās dienas zīmogošana paredzēta 2023.gada 9.maijā Rīgas 10.pasta nodaļā Elizabetes ielā 41/43, Rīgā, no plkst.9 līdz 18.

 

Komentāri: 0

Latvijas Pasta pārstāvji Kijivā piedalīsies starptautiskas filatēlijas izstādes atklāšanā Ukrainas atbalstam

2023-04-05 09:40:24
Birkas: Ukraina, izstādes

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


2023.gada 5.aprīlī Ukrainas galvaspilsētā Kijivā Ukrainas pasta uzņēmuma Ukrposhta centrālajā birojā tiks atklāta starptautiska filatēlijas izstāde, eksponējot Ukrainai veltītos pastmarku izdevumus no 15 valstīm. Latvijas Pasts bija pirmais uzņēmums, kas 2022.gada martā izdeva pastmarku bloku Ukrainas atbalstam. Uz izstādes atklāšanu Kijivā dosies arī Latvijas Pasta pārstāvji – valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns un Starptautiskā departamenta direktors Andris Eglājs. 

 

Komentāri: 0

Latvijas Banka izlaidīs Ukrainas neatlaidīgajai cīņai par brīvību veltītu monētu

2022-12-13 11:58:28
Birkas: latvijas banka, Ukraina, numismātika

Lapa: Sākums


Ceturtdien, 15. decembrī, Latvijas Banka izlaidīs Ukrainas brīvībai veltītu sudraba kolekcijas monētu. Monētai ir ne tikai simboliska, bet arī praktiska jēga. Ar tās palīdzību Latvijas Banka veiks ziedojumus Ukrainas atbalstam – gūtie ienākumi no katras pārdotās monētas tiks ziedoti Ukrainai. Tādējādi, iegādājoties šo monētu, atbalsts būs ne tikai morāls, bet arī taustāms.

 

Komentāri: 0