Markas ar neveiksmīgu dizainu

2022-11-29 18:06:20
Birkas: tulkojums, pastmarkas, interesanti

Lapa: Sākums


Iespējams, paskatoties uz kādām markām, jūs esat sev uzdevuši jautājumu - "kurš ir apstiprinājis to izdošanu?". Bet, ir arī filatēlisti, kuri kolekcionē līdzīgus eksemplārus un itin nemaz nesūkstās par to, kas uz tiem ir attēlots.

Apskatīsim freestampmagazine.com versiju par neveiksmīgāko marku TOP. Un sāksim mūsu TOP ar marku, kura ir veltīta "Rokenrola karalim" Elvisam Preslijam.

 


Šo bloku 1995. gadā izdeva Sentvinsenta un Grenadīnu pasts, un tas bija veltīts kino 100. gadadienai. Pastmarkas uz Preslija savrupmājas fona Memfisā, Tenesī štatā, attēlo dziedātāja portretus, kas veidoti ar krāsainajiem zīmuļiem.

Freestampmagazine.com redaktori domā, ka tie ir ļoti labi zīmējumi karikatūristam amatieriem, taču izvietošanai uz pastmarkām tie nemaz nav piemēroti.

1995. gadā Albānija izlaida šīs divas miniatūras, lai atzīmētu Elvisa dzimšanas 60. gadadienu.

Kreisajā pusē ir karalis, kādu mēs visi viņu pazīstam, bet uz markas labajā pusē, viņš ir attēlots tāds, kāds viņš varētu izskatīties 1995. gadā - iebalzamētā stāvoklī.

Gajānas marka (valsts Dienvidamerikas Atlantijas okeāna ziemeļu krastā).


Šīs markas dizains ir nedaudz līdzīgs plakātam, uz kura ir zobārstniecības biroja reklāma.

Turpinam topu ar Lielbritānijas karalienei veltītām markām.

1977. gadā karaliene Elizabete II svinēja savu sudraba jubileju. Šim notikumam Maldives Post ir veltījis pastmarku komplektu.

Bet šķiet, ka dizainers savam darbam ir izmantojis gleznu komplektus pēc numuriem. Rezultāts ir "ļoti iespaidīgs".

Bet šo pastmarku māksliniekam var piedot ne pārāk pievilcīgus zīmējumus. Šī komplekta pamatā ir bijušās Filipīnu prezidentes Korazonas Akvino gleznas.

Uz šīm pastmarkām vairāk vai mazāk atpazīstama ir tikai kūka. Vai jūs zināt, kas ir dāma ar šampanieša glāzi? Tici vai nē, tā ir filmu zvaigzne Beta Deivisa.


Foto salīdzināšanai:

Zemāk redzamā pastmarka ir izdota Mali 1976. gadā un ir veltīta tālruņa izgudrošanai. Izgudrotājs Greiems Bells, kas attēlots uz markas, šķiet, pūš prom satelītu, kas novietots augšējā labajā stūrī.


Santome un Prinsipi (Āfrikas salu valsts, kas atrodas netālu no ekvatora) lai izveidotu zemāk esošo marku bloku, nolēma izmēģināt toreiz jauno datorprogrammu Photoshop. Uz markas ārpus bloka palicis Mātes Terēzes galvassegas fragments, kas rada spēcīgu iespaidu, ka princesei Diānai ir kupris.

Šim Tadžikistānas pastmarku dizainerim bija nelielas grūtības ar perspektīvu.

© freestampmagazine.com
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.